טווח מחירים: מ ל

חיפוש מתקדם

אודות

ארד אליהו

בעלים, מנכ"ל משותף, תפעול ופיתוח עסקי

תום זהר

בעלים, מנכ"ל משותף, מנהל פרוייקטים בחו"ל

דניאל פורטר

בעלים, מנכ"ל משותף, מנהל פרויקטים ישראל וחו"ל

מי אנחנו: שלושה שותפים, יזמים אמביציוזיים, מקצוענים, בעלי תעוזה ומעוף, מסורים ונאמנים, עתירי ידע, הבנה וניסיון מקצועי בעולמות הנדל"ן והטכנולוגיה.

אנו מאמינים בשקיפות מלאה, באמינות וביכולתנו להעניק ללקוחותינו את הביטחון, השקט והיציבות הכלכלית, בהשקעה נדלנ"ית נבונה ובטוחה.

השרותים שלנו: מכירה ו/או רכישה אשר תותאם באופן אישי ליכולות ולמשאבים הכלכליים העומדים לרשות הלקוח, מתוך מטרה להניב ללקוח תשואה והכנסה פסיבית נאה- ארוכת טווח ו/או אקזיט רווחי – קצר טווח.

הנכסים שלנו: הנכסים שלנו  מגוונים ויכולים להיות קטנים ו/או גדולים, בניינים, בתים פרטיים, דירות, דירות נופש, דירות סטודנטים, קרקע ועוד, בין אם בישראל ובין אם בחו"ל בדגש על קפריסין, יוון ואנגליה. כל נכס יותאם ליכולות ולצרכי הלקוח.

המטרה שלנו

הקמנו את T.D.A Group מתוך תשוקה ואמונה שיש לנו כוח, הבנה ויכולות לבנות ולשנות את עתידנו ואת עתידם של קהל לקוחותינו, תוך כדי הבאת חשיבה אחרת, צעירה וחדשנית אל עולם הנדל"ן.

אנו מאמינים, בגישה שאומרת: להיות שונים והטובים ביותר Being Different & Being Better, ומתאימים את אופן פעילותנו באופן ייחודי ויעודי ובמכלול ההיבטים, לכל לקוח ולכל פרויקט.

החזון שלנו

לנסוק אל מעל הקרקע, להוביל באיתור, ייזום והשבחת קרקעות, בניית מבנים וחידושם, בישראל וברחבי העולם. בד בבד, חרטנו על דגלנו, שמירה על מתווה הדרך וערכי החברה למתן איכות בשירות, יושרה ואמינות, הקשבה והתאמה למנעד צורכי הלקוח החל מהשלב הראשוני של בחינה, חשיבה ותכנון ראשוניים ועד לתום העסקה ולאחריה.

יותר מכל אנו מאמינים כי על מנת להגיע אל פסגת ההצלחה עבור קהל לקוחותינו עלינו לקיים שיתופי פעולה פוריים עם חברות יזמות, השקעות ונדל"ן מהמובילות בתחום בארץ ובעולם שעימם אנו נמצאים ביחסי גומלין ישירים ומניבים.

היתרון שלך איתנו …

• בשירות האישי, צמוד ומותאם לצרכים ולדרישות לאורך כל התהליך.

• בשיתוף בכל הידע והמידע לעסקה מנצחת.

• באיתור נכסים להשקעה הכי משתלמת, ובטוחה.

• בסיוע ברכישת הנכס, השבחתו וניהולו.

• במתן ייעוץ משפטי ראשוני ומקצועי, ברכישת נכסים בקפריסין ו/או באנגליה שניתן לקבל בגינם Tax Resident ו/או Passport.

• בליווי בפתיחת חשבון בנק מקומי ורישום הנכס בטאבו.

• בליווי והגנה מפני רכישת נכסים מעוקלים, שאינם רשומים על שם בעליהם והן בנכסים בעייתיים.