רוצה לדעת, למה כדאי לך להשקיע בנדל"ן, בפנינת הטבע לאוס?

רוצה לדעת, למה כדאי לך להשקיע בנדל"ן, בפנינת הטבע לאוס?

את פנינת הטבע המדהימה, גילו תיירים רבים מרחבי העולם, אשר בשנים האחרונות כובשים אותה ברגליהם וסימנו אותה כיעד החם של המזרח, ומיקמו אותה כנקודת ציון חובה על מפת המטייל באסיה, ואנחנו ציינו אותה כהשקעה הטובה ביותר, בנדל"ן.

 

לָאוֹס, או  בשמה הרפובליקה הדמוקרטית העממית של לאוס, הינה מדינה השוכנת באזור דרום מזרח אסיה, אשר קיבלה את עצמאותה בשנת 1949 מצרפת.

גבולותיה של לאוס נושקים בצפונה,עם מיאנמר והרפובליקה העממית של סין. בדרומה, עם קמבודיה. במזרחה, עם ויטנאם ובמערבה, עם תיאלנד. בנוסף, לאורך הגבול עם תיאלנד זורם נהר המקונג שאורכו 4,160 ק"מ המהווה גם ערוץ חשוב ומרכזי לסירות תובלה ותחבורה ולמעבר של תיירים רבים אשר נופשים בתאילנד וממשיכים ללאוס.

עיר הבירה של לאוס הינה ויינטיאן, העיר הגדולה ביותר במדינה הממוקמת בסמוך לגבול עם תיאלנד. בעוד העיר השנייה בגודלה, הינה לואנג פרבאנג, השוכנת בצפון מרכז לאוס ומהווה מרכז דתי ותרבותי ויעד תיירותי מרכזי ומבוקש ביותר.

לאוס, נחשבת מדינה מתפתחת, אך מתקדמת בצעדים מרשימים. אשר מיקומה, יופייה ונופיה הבתוליים, מרהיבים ועוצרי נשימה.

מוקדי התיירות המבוקשים והחמים ביותר בלאוס נמצאים ב: וואנג ויינג,  לואנג פרבאנג וסביבתה, ובדרום המדינה באזור מרהיב ביופיו ובעוצמתו הנקרא:" ארבעת אלפים האיים".

 

מענף מנומנם זינקה התיירות בלאוס והפכה לתוססת ופעילה ביותר, כך שלמעלה מ- 2,000,000 תיירים מבקרים בה מידי שנה והמספרים והביקוש רק עולים מידי שנה על יכולת ההיצע. בפועל, ככל שמספר התיירים עולה ועולה ובד בבד עולה גם הדרישה והצורך להקמת תשתיות, בתי מלון, חדרי אירוח, מסעדות, אטרקציות תיירותיות ועוד, בסביבות מוקדי הביקוש. 

 

התיירות בלאוס, באבחה הפכה למבוקשת ומתפתחת וגדלה בקצב מסחרר. כיום, ענף התיירות מספק תעסוקה רבה, למקומיים כך ש- 1 מכל -11 המועסקים במשק עוסק בתיירות.

בכלל, מרבית אוכלוסייתה של לאוס צעירה. 43% מתושביה הינם בני פחות מ- 14 שנים ורק 3% מעל גיל 65  ומספר התושבים בה מוערך למעלה מ- 7,000,000. בעוד ששטחה של לאוס עומד 236,800 קמ"ר  קרי, הצפיפות עומדת על: 30.55 נפש לקמ"ר.

יחד עם זאת, גם רמת החיים מתקדמת בקצב מהיר, כמו גם קצב שיפור הנגישות התחבורתית: נבנית רשת כבישים מתקדמת המקשרת בין הערים ובין חלקיה הכפריים של לאוס, כמו גם, האצת פרויקט הרכבת המהירה הנבנה בהשקעה סינית. ובכלל כלכלתה של לאוס מתבססת על שיתופי פעולה נרחבים עם המדינות השוכנות בגבולותיה תיאלנד, סין וויטנאם.

עיקר כלכלתה של לאוס מבוססת בעיקרה על אספקת חשמל לתאילנד וזאת מכוח תחנות ההידרואלקטריות הרבות שלה הממוקמות לאורך הנהרות הרבים שלה. כמו כן, מרבית תושביה מתפרנסים מחקלאות מגידולי:אורז, קפה, טבק  וזאת בנוסף למכרות הרבים בה של : בדיל, נחושת ועץ.

 

ומה אנחנו עושים בלאוס?

את מה שכרישי נדל"ן חולמים לגלות ולעשות, אנחנו כבר מיישמים  בשטח ברכישת קרקעות ייעודיות לנדל"ן ולתיירות וכן, באזורים הכי מבוקשים והחמים ביותר בה הן בעיר הבירה ויינטיאן והן בעיר התיירותית וואנג ויינג.

 

וזו רק ההתחלה…

140 דונם של מקווה מים טבעי שמרכזו שטח המיועד למיזמים תיירותיים.

160 דונם על גדות נהר וואנג ויינג שכל שטחו מיועד למיזמים תיירותיים.

בית מלון בוטיק ובו כ- עשרה חדרים למכירה/ והשכרה.

בניית בתי מגורים לתלמידות בבית הספר לאחיות.

ועוד…

אז, אם מעניין אתכם לשמוע עוד פרטים, לקחת חלק, לקנות, להשקיע, ליזום, לבנות, להשכיר ולקטוף את פירות רווחי ההשקעה, צרו קשר עמנו.

פוסטים קשורים

גולדן ויזה למשקיעים בנדל"ן ביוון

יש אזרחויות שאפשר לקנות בכסף, וביוון זו תוכנית התושבות...

המשך לקרוא

האם כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון?

משקיע ו / או  יזם נדל"ן חכם ומצליח, תמיד יחפש את הזדמנות...

המשך לקרוא

למה ישראלים משקיעים בנדל"ן בקפריסין?

רפובליקת קפריסין, השכנה הקטנה שלנו בים התיכון, נמצאת...

המשך לקרוא

הצטרף לדיון