טווח מחירים: מ ל

חיפוש מתקדם

תנאי שימוש באתר https://tda-group.co.il/

אתר https://tda-group.co.il/ (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר https://tda-group.co.il/ ייצוגי עבור. טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן /לשנות את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
הנהלת האתר   עשויה להשתמש בצדדים שלישיים לצורך מתן שירותים, לרבות צדדים שלישיים המאפשרים הרשמה לאתר כגון Facebook וכן שירותים סטטיסטיים כמו Google Analytics אשר לחלקם מדיניות פרטיות שונה ממדיניות זו. לצורך כך, הנך נדרש לעיין במדיניות הפרטיות של שירותים אלה מעת לעת, ולבדוק את הסכמתך להם.
קניין רוחני
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר https://tda-group.co.il/
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש. מטום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 לרבות העתקה מלאה ו/או חלקית; שימוש בסימני מסחר ו/או לוגו, איחסון בארכיון, תירגום, עריכה מחדש וכיוצא בזה
תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר ואו אי יכולת שימוש
קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים. כמו כן, חלק מהתכנים עשויים לשאת אופי של מידע עובדתי או ייעוץ מקצועי, אולם, אין להתייחס למידע זה כאל ייעוץ מקצועי ובמיוחד לא כמידע מהימן. כל ידיעה המובאת בחזקת עובדה בבלוג אינה כזו אלא אם נטען אחרת ואין להסתמך עליה בשום פנים ואופן. טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 לא תהיה אחראית בשום מקרה, כמו כן, לנזקים שיגרמו לך במקרים בהם דלף מידע, נפרץ האתר, הושחתו תכנים, נפגעה פרטיותך על ידי חשיפת מידע שהוזן לאתר וכן לכל נזק תוצאתי ממנו. לבסוף, טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 לא תהיה אחראית כלפייך במידה ותסתמך על התכנים באתר.
ניהול האתר ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש על פי שקול דעתה הבלעדי מבלי לתן כל הסבר בין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא למען הסר ספק ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. הכתיבה בו ואחסנת השרת על פי שיקול דעתה הבלעדי .של האתר ואו הנהלת האתר לא תהיה לך טענה לגבי אבדן תכנים, אבדן קישורים או כל טענה אחרת בעת מחיקת האתר או כל חלק ממנו.
הנהלת האתר ואו האתר ישלול את זכות השימוש בכל מקרה של הפרה מהותית של הסכם שימוש זה וכן במקרה שהיה להנהלת האתר / האתר יסוד להניח כי הפרסום שבוצע על ידי משתמש נעשה בניגוד לדין, לרבות לשון הרע כנגד האתר ואו הנהלת האתר משתמש אחר או כל אדם, פרסום המפר זכויות יוצרים, פרסום המפר סוד מסחרי, פרסום המפר איסורים על פי חוקי ותקנות ניירות ערך, פרסום המפר צו איסור פרסום, פרסום המפר סימן מסחרי, בא להטעות צרכנים על פי חוק הגנת הצרכן, פרסום המסית לגזענות, פרסום הקורא למרד, פרסום הקורא לביזה, שוד או פעולת איבה אחרת, פרסום הקורא לאלימות כנגד אדם על סמך נטייתו המינית או השתייכותו המינית, על סמך שירותו בצה”ל או אי שירותו בצה”ל או פרסום הקורא להשמדת עם (להלן: פרסום פוגע)
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שם.
גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (לרבות ובמיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
(רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות—למשל: באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”)

תכנים פרסומיים:
טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 תהא רשאית להציג, מפעם לפעם, מודעות של צדדים שלישיים או תכנים פרסומיים של צדדים שלישיים באתר לקידום ושיווק מוצרים וכן תכנים ממומנים על ידי צדדים שלישיים אשר עשויים להיות (או שלא עשויים להיות) לעניינך. הצגת תכנים אלו תעשה בין אם בבאנר פרסומי, במודעות ממומנות או בתכנים ממומנים. הנך מודע לכך כי חלק מהכנסותיה של טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 נובע משירותים אלו ולא תהיה לך כל טענה כנגד הצגת הפרסומות
הסכמה לקבלת חומר פרסומי:
מובהר בזה, כי עצם השימוש באתר מהווה, מעבר לכל הסכמה אשר ניתנה ו/או תינתן על ידיך באופן אחר, הסכמה שלך, לקבלת ניוזלטר ו/או חומר פרסומי ו/או אחר מגיקטיים בכפוף לזכותך להודיע על רצונך להפסיק לקבל חומר כאמור בכל עת באמצעות הסרתך מהשירות
אחריות לגבי צדדים שלישיים:
טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 אינה אחראית לנוהלי הפרטיות או לתכנים של אתרים אחרים אשר ימצא קישור באתר או שמקשרים אל האתר. בלחיצה על קישור, או כל סימן אחר, עליך לשים לב כי ייתכן ואתה עוזב את האתר. כמו כן, טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 לא תהיה אחראית על הפרסומות המוצגות באתר, אלא המפרסמים. כמו כן, טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 לא תהיה אחראית לתוכן המודעות שיפורסמו על ידי צדדים שלישיים ולא תהיה ערבה לטיבן. עוד לא תהא טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 ערב לאספקת הסחורה שתירכש בעקבות אותם פרסומים ולא תהא טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 אחראי בכל צורה לנזק שיגרם לך עקב רכישה של מוצרים בעקבות פרסומים באתר.
חשיפת פרטים אישיים
אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.
אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל חברה בקבוצת החברות שלנו (זה אומר כל חברות הבת שלנו, חברת הגג שלנו, וכל חברות הבת שלה) במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו. אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם: א. לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק; ב. בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי; ג. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי); ד. לרוכש (או הרוכש הפוטנציאלי) של כל עסק או רכוש שאנחנו רוכשים (או שוקלים לרכוש); ה. ולכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים בהם סביר לדעתנו שאותו בית דין או רשות יורה על מסירה של פרטים אישיים אלה. למעט על פי הכתוב במדיניות זו, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג’.
העברות נתונים בינלאומיות
ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יאוחסן, יעובד, ויועבר בין כל אחת מהמדינות בהן אנו פועלים, על מנת לאפשר לנו להשתמש במידע בהתאם למדיניות זו.
ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יועבר למדינות הבאות, להן אין חוקי הגנת נתונים התואמים את אלה הפועלים באזור הכלכלי האירופי: ארצות הברית של אמריקה, רוסיה, יפן, סין, והודו .כל ארצות דרום אמריקה אוסטרליה וניוזילנד ועוד .
פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים, באמצעות האינטרנט, מסביב לעולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.
אבטחת הפרטים האישיים שלכם
האתר ינקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.
האתר יאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים בשרתים מאובטחים (המוגנים בסיסמא ובחומת אש).
כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.
אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.
הודעות משתמש:
טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 מתירה פרסום הודעות משתמש בחלק מהעמודים באתר. הודעות אלו מובאות על אחריות כותביהן בלבד ולא באחריות טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 אתה מצהיר כי קראת את הסעיף וכי אתה מודע להשלכות ולנזקים שעשויים להיגרם עקב הפרת הסכם זה למשתמשים אחרים טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 הנובע מהודעתך ואתה מתחייב לפצות את טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 ומשתמשים אחרים בעקבות כל נזק שיגרום עקב שימוש פוגע. איסור שימוש מטריד או פוגעני: לא תבצע שימוש באתר על מנת להטריד משתמשים אחרים או את טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 בין אם באמצעות שליחה בלתי פוסקת של הודעות ואו הודעות פוגעניות או מטרידות . תבצע רק שימוש בתום לב באתר מבלי לגרום נזק לשמם הטוב, לרכושם ולגופם של משתמשים אחרים;
המפרסם מודעה מעניק לטום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 רישיון עולמי, ללא תמורה, לא הדיר, בלתי מוגבל, לרבות ליצירת רישיון משנה, לפרסם, להמחיז או לבצע כל פעולה אחרת בכל תוכן שיוגש על ידך כתגובה ו\או כתבה בהתאם לפונקציונאליות הפנימית של האתר
אתה תהיה אחראי בלעדית לתכני ההודעות שתפרסם , נאסר עלייך לפרסום הודעות שמשמעותם פרסום בעלות אופי מסחרי, פרסומי או שיווקי ללא הסכמת טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 כל הודעה בעלת אופי כזה תחייב אותך בעלות הפצה של 50,000 ש”ח וכן בעלות אחסון שנתית בסך של 20 ₪ ליום
אתה מצהיר כי בדקת אותם טרם פרסומם וכי תשפה את טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 בגין כל נזק שיגרם לה עקב פרסום תכנים כוזבים. ככל שגילת כי פורסמה הודעה העלולה לפגוע בכך עליך להודיע מיד טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 אשר תעשה כמיטב יכולתה לברר האם ההודעה ההינה בניגוד להסכם זה ובניגוד לחוק, ובמקרה שתמצא שכן, טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 תסיר את ההודעה .
מחיקת הודעות
טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 הזכות הבלעדית למחוק תגובות ולחסום אותך מלהגיב, כמו גם לא לאשר תגובות שסומנו כדואר זבל. בטרם תעשה כן, טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 תזהיר אותך כי תגובותייך פוגעות באיכות השיח וגורמות נזק. למען הסר ספק, האתר הוא קניינה הבלעדי של טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 וזו אינו מחויבת לפרסם הודעות כלל.
הזכויות שלכם
אתם יכולים להורות לנו לספק לכם כל פרט מפרטיכם האישיים שאנו מחזיקים הנוגעים אליכם; אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים הבאים:
תשלום של עמלה {הזינו עמלה אם יש כזו};
אספקה של ראיות הולמות עבור הזהות שלכם ({התאימו את הטקסט כדי לשקף את המדיניות שלכם לצורך זה, לרוב נקבל צילום של הדרכון שלכם באישור נוטריון, יחד עם עותק מקורי של חשבון שירות בו ניתן לראות את הכתובת הנוכחית שלכם}).
אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שאתם מבקשים עד למידה המורשית על פי חוק.

קישורים חיצוניים:
מפעם לפעם תפרסם טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 באתר, בין באם בתוך כיתוב או בצורה נפרדת, קישורים לאתרים חיצוניים או מסגור של שירותי צד ג’. למען הסר ספק, אין טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 בעלם של אתרים אלו אלא אם נאמר אחרת ואין הם נמצאים בשליטתה אלא אם נאמר אחרת במפורש. טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 לא אחראית לתקינותם של הקישורים החיצוניים ולא אחראית לתוכן המובא בהם.
העתקה /סריקת כתובות דואר:
חל עלייך איסור מוחלט ומפורש לסרוק את האתר לכתובות דואר אלקטרוני או לכל שימוש אחר אשר עשוי לשמשו לעניינים מסחריים או אחרים באמצעים אוטומאטיים או ידניים למעט מנועי חיפוש. כל הפרה של סעיף זה הינה הפרה מהותית של הסכם השימוש ועשויה לגרור חסימת מתחם כתובות IP כמו גם נקיטת הליכים משפטיים.
שירותים חיצוניים:
טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 תהא רשאית להשתמש, בין היתר, בשירותים חיצוניים על מנת לספק תכנים לאתר כמו גם את תכני האתר בצורה יעילה יותר. השימוש בשירותים אלו כפוף לתנאי השימוש בשירותים אלו בלבד ולא תקום כל טענה לגבי שירותים אלו כנגד טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 כמו כן, טום ודניאל וארד גרופ בע"מ ח.פ 516055076 תהא רשאית להשתמש בשירותי צד ג’ על מנת לספק חלק מחווית האתר, כגון הצגת סרטונים, ניהול תגובות, קישור לאתרים אחרים או הצבעות על פוסטים, לשירותים אלה עשויים להיות תנאי שימוש ומדיניות פרטיות שונה, אשר עלייך לבחון בטרם תשתמש בשירותים.
הצדדים נכנסים להסכם זה כקבלנים עצמאיים ולא יחולו יחסי עובד-מעביד; כל צד ישא בהוצאותיו במלואו.
אזור שיפוט
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה .